Sailor Moon
3. Filmimiz de Bitti!

3. Filmimiz de Bitti! - 2 Eylül 2010

Selam millet, son filmimiz, aslında ortanca film yani, bitti. Bu arada PvPNova arkadaşımız gruba eklendi, sağolsun video konusunda ve çeviri konusunda yardım ederek grubumuzda bulunuyor =) Bundan sonra 108 ve 109dan devam edip yani ilk onları bitirip kısmetse sonraki kalan yerden devam edeceğim.

Hım, sorular ve cevapları:

Video izleme köşesindeki videoların mozilla firefoxta açıldığını öğrendik. İnternet explorer tarayıcısında çalışmıyor anladığımız kadarıyla.

Manga, Japon çizgi romanıdır. İzlenmiyor yani okunuyor. Ve sitemizde Türkçesi mevcuttur.

3 filmi vardı smnin ve onları bitirmiş bulunuyoruz. Bundan sonra kaldığımız yerden bölümlere devam edeceğiz. Hatırladığım 3 tane de ovası yani kısa bölümleri vardı onlarıda yapacağız arada.

Kısmetse bütün seri bittikten yani tüm çeviri işimiz bittikten sonra birkaç yıl daha kalsa bile daha sonra bu site olur mu bilmiyorum. O yüzden daha sonradan izlemek isteyenler olursa siteden videoları veya videoları varsa altyazıları indirip arşivlesinler. Diğer sitelerde yani bizden alan sitelerin kapanıp kapanmayacağı veya sonradan videoların silinmeyeceği meçhul çünkü.

Gerçek mesih Usagi demişti arkadaşımız, yanılmıyorsak öyle :D Ki bencede öyleydi.

Şimdilik bunlar, aklıma gelirse daha sonra yine yazarım. Herkese iyi seyirler :)