Sailor Moon
Ami'nin İlk Aşkı Altyazısı

Ami'nin İlk Aşkı Altyazısı - 11 Haziran 2012

Yaklaşık bir yıla yakın bir aradan sonra sonunda altyazı çevirip koydum. Ancak videosu yok. Daha doğrusu videosunu yarın filan ekleyeceğim ancak. Büyük ihtimal sadece altyazısız videosu olacak. Çünkü birincisi İngilizce atyazılı elimde bulunan video. Başka bulamadım. Yani üstüne Türkçe altyazıyı eklesem bile kötü görünecek. Ee madem kötü görünecek boşuna ekleyeceğime siz video oynatıcılarınız üstüne ekleyip öyle izlemeniz daha mantıklı. Her ne kadar bunu desem de aslında denedim ama elimde bir iki program eksik vs mi ne ondan dolayı ekleyemedim ben de uğraşmadım fazla. Ama dediğim gibi videoyu buraya eklerim yarın. Torrent dosyası yok ircten indirdim o yüzden torrent dosyası da veremiyorum yani yarını bekleyeceksiniz. Bu arada çeviriyi ben yaptım harika ötesi İngilizce ve Japonca bilgimle puahuahua =P Şaka bir yana elimden geldiğince hem İngilizceye göre hem de kendimden bildiğim kadarıyla Japoncasına göre çevirdim. O yüzden İngilizce altyazıyla bir izlerseniz farklılıkları buna göre yorun.
Bundan başka bir iki ovası daha var sanırım elimde bir de iki sezon özeti şeklinde videolar var ama onları yapıp yapmayı daha düşünüyorum. Sonuçta özeti izlemenin pek bir anlamı yok. Ve dahası sadece iki sezonun videosu var nette diğer üç sezonun videosu yok.

Bu arada uzun bir aradan sonra buraya gelen var mıdır bunu görür müsünüz bilmiyorum ama yine de buraya girmek zorundayım ki bilirsiniz forum kapalı ve bir ay sonra filan açılacak sanırım. O zamana dek buraya bakmayanlar olursa artık ora açılırsa oraya koyacağım. Bu arada gördüğünüz üzere mesajlara sm bittiğindne beri bakmadım. Ne zaman bakaırm Allah bilir.

Neyse altyazı dosyası iki tane. Birisi normal srt dosyası şeklinde diğeri ass yani efektli renkli altyazı. Sanırım renki altyazıyı her video oynatıcıda izleyemiyorsunuz. Ben vlc playerde izledim onda renkli gösteriyor. İyi seyirler =P

Vazgeçtim yok mideo video yüklenmiyor uyuz kaç gündür -_- Netten bulursunuz zaten =(

https://hotfile.com/dl/159462998/eccbf3b/Aminin_Ilk_Aski.rar.html