Sailor Moon
Mamoru

Grubun gizemli şovalyesi, adı gibi 7 senedir Sailor Venus Sanat Galerisinde gizemli kalmayı başarmış, yer yer farklı yönlere kaysa da yine kendini Venüs'te bulmuş biriyimdir. Grupta büyük iş tabiki, bazı arkadaşlarımızın ilk denemeleri dahi olsa çevirinin kalitesinden ödün vermeyen ve emek vererek uğraşan grubun diğer üyelerine aittir. Benim gruptaki görevim ise daha çok sil, süpür, getir, götür tarzı basit işler XD Onlar gibi üyeleri oldukça bu grup kısmetse 200 bölümlük Türkçe altyazılı Sailor Moon arşivini tamamlayacaktır. Bense gizemli prensleri olarak onların her zaman yanında olacağım ^^

Sailor Moon benim için çok önemli. Kimileri kız mısın yahu! ya da daha yararlı işlerle uğraşamaz mısın dese de bu benim için bir hobi. Eğlendiriyor, hayal gücümü zenginleştiriyor, dinlendiriyor. Burada kalpleri de kendileri gibi tertemiz arkadaşlar edindim. Bu benim için vazgeçilmez. İşte bu nedenle internette yaptığım 2. site 1999 gibi Sailor Moon adına bir fan sitesi olmuştu. Gelenek bozulmadı ve bundan 10 sene sonrasında bile halen Ay Savaşçısı'nı tanıtmak amaçlı yepyeni siteler gelmekte. İşte bu da onlardan biri. Aynı zamanda Venus Fan Sub'un sitesi diyebiliriz.

Lafı daha da uzatmadan bana yüzleri kadar beyaz, kalpleri kadar saf ve temiz bu sayfayı ayıran diğer grup üyelerini selamlıyor, sizlere de hem ziyaretinizden hem de bu yazımı okuduğunuz için teşekkürlerimi sunuyorum.