Sailor Moon
Sailor Moon R Filmi Yenilendi

Sailor Moon R Filmi Yenilendi - 2 Ağustos 2010

Selam arkadaşlar, beklettiğimiz için üzgünüm. Şimdilik sadece R filmi videosunu ekledik. Diğer bölümler bekleyecek, çünkü çeviride bir hata oldu. Şimdiki bölümler daha fazla gecikirse eğer, sonraki bölümlerden koyacağım. R filmi ise videosunu PvPNova arkadaşımız temin etti sağolsun. Kaliteli bir video yaptı. Herkesin daha net ve güzel bir biçimde izleyebilmesi için. Sağolsun tekrardan. Bu arada onun sayfası yokmuş gördüğüm kadarıyla onu da ekleyeceğiz yakında =) Kaliteli video olduğu için, ayrıca film olduğu için normal bölümlerden iki kat daha uzun ve bu yüzden boyutu da büyük. İndirmek isteyenler biraz zorluk çekecek. Sadece bir tavsiyede bulunabilirim. Daha kısa zamanda inmesini istiyorsanız eğer, internet download manager gibi hızlı indirme programlarını yükleyip sonra indirebilirsiniz, yoksa çok bekleyebilirsiniz, hele ki internet hızı düşük olanlar için bu tavsiyem. R filminde ki son sahneler çok hüzünlü düzenleme yaparken ağlamamak için zor tuttum kendimi. Herneyse sonraki güncelleme ne zaman gelir bilmiyorum, arkadaşların çalışmasına göre bakacağız.

Bu arada, devamlı sorulan sorulara yine cevap vereyim. Sailor Moon 200 bölüm ve biz aksilik çıkmazsa sonuna dek götüreceğiz. Kimse bize "Yap, hemen, yeter" vs. gibi kelimeler kullanmasın. Hem grupça yaşımız büyük, yakışmıyor bu dedikleriniz hem de kimse bize emirle bir şey yaptıramaz. Çoğunluk küçük olduğu için bir şey de demek istemiyorum, ama yazdıklarınıza dikkat ederseniz grupça seviniriz. Ayrıca, Sailor Moon'u biz çeviriyoruz. Başka siteler bizden alıyor. Yani ilk bizden çıkıyor ve diğer siteler bizden alıyor. O yüzden bütün siteleri gezdim en son sizi buldum veya diğer sitelerde yok sizde var derken ilk önce sitemizi gezmenizi öneririm, o zaman ana sitenin biz olduğunu anlarsınız zaten.

Resimdeki beyaz saçlı kişi Profesör Tomoe, Hotaru'nun babası. Yani Satürn Savaşçısı'nın babası. Haruka ve Michiru ölmüyorlar. Tılsımlar onlarda, ama sonradan saf kalp kristalleri onlara geri dönüyor ve tılsımlar yani derin düşler aynası ve uranüsün kılıcı kendilerine dönüyor yani savaş aracı olarak kulanıyorlar. Sonuncu tılsım sahibi ise bilenler bilir, Plüton Savaşçısı'nda ki onun da Lâl Taşı'ydı yanılmıyorsam. Zaten onun ki önceden beri silahındaydı yani tılsımı.

Aklıma gelenler bunlar. Biraz daha bekleyeceksiniz, ama buna değecektir eminim. Siz 20 dk da izliyorsunuz, biz işlerimizin arasında o 20 dklık şeyi size hazırlayıp sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca başka hobilerimiz de var. Anime veya film izlemek, müzik dinlemek, kitap okumak, arkadaşlarla gezmek. Biz de insanız =)

Herkese iyi seyirler diliyorum =)